מי אנחנו?

את "הכחולה" ייסדו אוהדים של הפועל פתח תקווה, בדיוק כמוך, שטובת הפועל, אהבת וטהרת המועדון קודמת לכל מבחינתם. אוהדים ללא שיוך ארגוני ובמקביל מכירים בכל הארגונים הקיימים (החוג הכחול, החזית הכחולה, הפנתרים הכחולים) ורוצים אותם יחד עימנו במטרה ליצור שיתוף פעולה בין כלל אוהדי הפועל פ"ת.

לאחר שנים של תסכול תחת הנהלות מתחלפות ויציעים הולכים ומתרוקנים, הבנו שיש צורך להקים גוף שקוף ופתוח לכולם, שייצג את, כולנו, ולצורך כך  הקמנו בית חדש – גוף דמוקרטי בו כל אוהד יהיה שווה קול אחד בדיוק. גוף שיפעל, באמצעות גיוס דמי חבר,  בכדי להיכנס כשותף בבעלות המועדון ולהנהיג נורמות של שקיפות, מעורבות קהילתית, טיפוח הדור הצעיר, שימור המורשת ופיתוח תרבות ספורטיבית. גוף שיהווה גורם יציב ואחראי בהנהלתו ובניהולו של המועדון ולמען עתידה של הכחולה שלנו, שלצערנו, בשנים האחרנות ירדה מנכסיה הכלכליים והמוסריים, ולמעשה כל שנותר לה הוא קהל האוהדים העצום והנאמן, שלא מוכן להרים ידיים ולעמוד מנגד כשהמועדון מתפורר לנגד עיניו.

 בעמותה חברים אוהדים ותיקים וצעירים כאחד, מהגושים המעודדים השונים ועד השקטים, מפתח תקווה ומכל ומרחבי הארץ. המשותף לכולם הוא הרצון לשינוי ולהצלחת המועדון וזאת בבניית קהילה ותרבות ספורט, תוך הבנה שעלינו לקחת את גורלנו בידינו, ושאסור לנו להמשיך ולחכות ל'מושיע' על הסוס הלבן.

חברי הועד המנהל שנבחרו בבחירות שנערכו ב-14.5.2017

אור עוז - יו"ר העמותה. בן 27, בן למשפחה אוהדת הפועל מצד אמא ואבא, סרן במיל' בחטיבת צנחנים. בוגר תואר ראשון לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה מטעם המרכז הבניתחומי הרצליה.

חזי בן עמי - בן 49, ממשפחה של אוהדי הפועל עוד מדור האליפויות, בוגר תקשורת וניהול, כיום בתחום הטכנולוגיה ואבטחת מידע. היה אחד משבעת המייסדים של העמותה.

איתי לוי - בן 31, אוהד הפועל מגיל 6, בעבר בעלים של בר-מסעדה בכפ"ס וכיום דוקטורנט לכימיה תרופתית וננוטכנולוגיה באוניברסיטת בר אילן. היה אחד משבעת המייסדים של העמותה.

לירון סובול - בן 26, אוהד הפועל כל חייו, כמו גם אביו, סבו ובת זוגו. עובד כעורך תוכן במחלקת הניו-מדיה של ישראל היום. בעבר שימש ככתב הספורט של מלאבס וכעורך בערוץ הספורט ומעריב.

עדי בילגורי - בת 29,  חיה ונושמת את הפועל מאז שנולדה, בתורשה מאביה ויחד עם אחיה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות במימון. עובדת כחתמת במטה חברת הביטוח "שומרה".

שמעון בן שושן – בן 52, נשוי ואב לשישה ילדים. אוהד הפועל כבר 45 שנים. משמש כמנהל תפעול ושירות בחברת "דורטק טכנולוגיות". בעבר היה חלק גם בדירקטוריון ובהנהלה של הפועל.

מירב ניר-אהד - בת 40, אמא לשני ילדים (ועוד אחת בדרך). נמצאת במגרשים מגיל 12 לאחר שינקה את האהדה למועדון מאביה. עוסקת בתחומי ניהול, תפעול וארגון במוסדות גדולים.


חברי הוועד המנהל הנבחר
 

חברי ועדת ביקורת שנבחרו בבחירות שנערכו ב-14.5.2017

שם ושם משפחה

עיר

גיל

חיים גולדבלט

פתח תקוה

31

עמרי שירום

פתח תקוה

31

איתן רחמני

פתח תקווה

35

 

הקמת העמותה נוהלה בצוותי עבודה אשר עובדים באופן שקוף וגלוי ומבנה עבודה הה יועתק לפעילות שוטפת של העמותה.

צוות משפטי (ועדת ביקורת) - בונה מבנה אירגוני מבוזר ככל האפשר על מנת לשמר את הדמוקרטיה בעמותה עם מינימום ריכוזיות ומקסימום שקיפות. בנוסף יוצר תקנון אשר יאפשר הליך בחירות תקין, ועדת קבלה וסיום חברות.

צוות פיננסי (ועדת גיזברות ופיננסים) - בונה תקציבים לעמותה ולמעודון שיוצגו בצורה שקופה באתר העמותה. בנוסף עובד על תוכנית עסקית למשיכת משקיעים אשר ירצו להשקיע לצורכי קהילה ולא לצורכי אחוזי שליטה.

צוות הסברה (ועדת הסברה ודוברות) - מאפשר שקיפות לכל תהליכי קבלת ההחלטות של העמותה

צוות סקאוטינג (ועדת קבלה ובחירות) - פועל לצירוף כלל האוהדים ללא הבדלי דת, מין, גזע או ארגון.

צוות קהילה (ועדת תרבות וקהילה) - מכין את העמותה לכנס הייסוד כשאתר לרישום והצטרפות לעמותה כבר יהיה פועל. בנוסף דואג לקיום כנסים דו שנתיים המחוייבים לפי חוק העמותות.

צוות פלנינג (ועדת שיווק )- שואף לאחד את כלל הארגונים תחת יחסי הציבור והשיווק של העמותה על מנת לא לבדל אותה.

צוות טכני (ועדת אינטרנט) - בונה אתר מאורגן להעברת מסרי העמותה ועם שם משתמש וסיסמא לכל חבר על מנת לקיים בחירות ועוד.


חברי הוועד המנהל הזמני, שייסד את העמותה -  למעלה מימין: חזי בן עמי, איתי לוי, ניב צפרירי וחיים גולדבלט. למטה מימין: אריאל המאירי, אלעד מרקוס ועודד מזרחי.