הכחולה" - עמותת
אוהדי הפועל פ"ת

מספר חברים 24/25:
חידוש חברות והצטרפות

 

אוהדים יקרים,

על רקע פתיחת חלון ההעברות של חודש ינואר, במועדון עושים את מירב המאמצים על מנת לחזק את הקבוצה לקראת החלק האחרון של העונה ועל מנת שהפועל 'מבנה' פתח-תקוה תשאר גם בעונה הבאה בליגת העל. בימים אלו הצוות המקצועי והניהולי של המועדון עובדים מסביב לשעון על מנת לחזק את הקבוצה במספר עמדות, במטרה לסיים את חלון ההעברות הזה עם סגל חזק שיעמוד במטרה שלנו העונה.

בשבועות האחרונים פעלו אנשי המועדון, וכך יהיה גם בחודש הקרוב, על מנת לפנות מקום בתקציב לטובת חיזוק הקבוצה, כולל התאמות בסגל הקבוצה וגיוס משאבים מגורמים נוספים.

במקביל, אנחנו פונים אליכם, האוהדים, הבעלים של הקבוצה, כדי לקחת חלק במאמצי גיוס הכספים והחיזוק של הקבוצה בחודש הקרוב.

אוהדי הפועל שברו בקיץ האחרון, ובגדול, את שיא הגיוס של עמותת הכחולה ואת שיא המנויים אי פעם של המועדון. אנחנו מבינים ושותפים איתכם באכזבה מהיכולת של הקבוצה עד כה, בטוחים שיחד איתכם ביחד נוכל לעשות את ההתאמות הדרושות בצד המקצועי ולעמוד ביעד - הישארות בליגת העל.

אנו קוראים לכם, האוהדים, כל אחד לפי יכולתו, לתרום למען הגדלת תקציב המועדון ולמען כך שנוכל לעשות את המיטב כדי להגשים את המטרות שלנו העונה.

שימו לב - לפי סעיף 46, אשר תקף לגבי עמותת הכחולה, תרומה של 190 שקלים ומעלה בשנת מס מזכה בהחזר של 35 אחוז דרך מס הכנסה.

שאלות ותשובות

מהו היעד לגיוס?
היעד שאנו מציבים לגיוס הזה הוא 300 אלף שקלים. התקציב שישמש בסופו של דבר לחיזוק הקבוצה מורכב ממשתנים נוספים - עזיבה של שחקנים, גיוסי כספים ממקורות נוספים, משא ומתן מול אותם שחקנים שהצוות המקצועי מעוניין בהם ועוד. אנו מעריכים כי גיוס של כ-300,000 שקלים מהאוהדים הוא סכום שיסייע מאוד לקבוצה להתחזק משמעותית בחלון ההעברות הזה.

האם יש שחקן ספציפי שעבורו מגייסים כסף?
לא, וגם לא יהיה נכון מצד המועדון לדבר על שמות ספציפיים. אנחנו מאמינים בקבוצה שלנו ובסגל השחקנים הקיים, אך יחד עם זאת תמיד מחפשים אפשרות להתחזק ואם תמצא העסקה או השחקנים הנכונים, המועדון יהיה זקוק לכמה שיותר משאבים לצורך ההתנהלות בחלון ההעברות. בחלון ההעברות של העונה שעברה הגיוס של האוהדים סייע למועדון להחתים את עידן ורד, שסייע לקבוצה להעפיל לליגת העל ונשאר כבורג משמעותי בקבוצה גם בליגה הבכירה.

מדוע הגיוס הפך להיות דבר קבוע?
גיוס הכספים מהאוהדים לא היה דבר אותו חשבו בתחילה אנשי העמותה לקיים על בסיס שנתי (פרט כמובן לחידושי החברות בקיץ). אלא שהמציאות בשטח לימדה אותנו שלמען המטרה שכולנו נמצאים כאן עבורה - שיפור והצלחת הפועל 'מבנה' פתח-תקוה, דרושים כל הזמן עוד משאבים כלכליים.

האם ניתן לקבל זיכוי במס על התרומה?
בהחלט. לפי סעיף 46 אשר תקף לעמותת הכחולה, תרומה של 190 שקלים בשנת מס מקנה זיכוי של 35 אחוזים. כלומר, אם תרמתם 1,000 שקלים לעמותה, תוכלו לקבל החזר של עד 350 שקלים, אך הפועל מקבלת את כל 1,000 השקלים.

בגיוס זה גויסו 2,456,886 ש״ח

סכום תרומה: ש״ח

פרטים לקבלה:

שימו לב - התרומה אינה מקנה זכויות חברות והצבעה בעמותה "הכחולה".
להצטרפות כחבר עמותה - לחצו כאן.

השארו מעודכנים

חידוש חברות והצטרפות

הצטרפות לעמותה
2016-2024 @ כל הזכויות שמורות לעמותת "הכחולה"
לתקנון שימוש באתר