הכחולה" - עמותת
אוהדי הפועל פ"ת

מספר חברים 21/22:
חידוש חברות והצטרפות

אוהדים יקרים,

בימים האחרונים ועל רקע פתיחת חלון ההעברות, החלו אנשי העמותה והמועדון בגיוס כספים למען הגדלת תקציב הקבוצה. הפועל פתח תקוה נחושה להתחזק באופן משמעותי במהלך חלון ההעברות, וכדי שנוכל לעשות זאת אנו זקוקים לעזרה שלכם, הבעלים, להגדלת התקציב אשר יאפשר לקבוצה לבצע חיזוק משמעותי.

כספתח, אנו שמחים להודיע כי לאחר מפגש שהתקיים ביום ראשון עם מועדון הזהב של הפועל פתח תקוה, יחד עם המנכ"ל אבי יחיאל, המאמן עופר טסלפפה ויו"ר הוועד המנהל דניאל איזיקוביץ', הודיעו חברי מועדון הזהב כי יעבירו יחד סכום של כמאה אלף שקלים במסגרת הגיוס. אנו מודים לחברי מועדון הזהב שנרתמו גם השנה למען הצלחתה של הפועל פתח תקוה, וקוראים לאוהדים, כל אחד לפי יכולתו, לתרום למען הגדלת תקציב המועדון ולמען כך שנוכל לעשות את המיטב כדי להגשים את החלומות שלנו מהפועל.

שימו לב - לפי סעיף 46, אשר תקף לגבי עמותת הכחולה, תרומה של 190 שקלים ומעלה בשנת מס מזכה בהחזר של 35 אחוז דרך מס הכנסה.

שאלות ותשובות

מהו היעד לגיוס?

מכיוון שבשלב הזה עוד לא ניתן לדעת בדיוק מיהם השחקנים אותם נרצה להחתים ומה תהיה העלות שלהם, החלטנו שלא להציב יעד. אנו מעריכים כי גיוס של כ-250,000 שקלים (יחד עם מועדון הזהב), יתן דחיפת כוח משמעותית מאוד למאמצי החיזוק של הקבוצה.

האם יש שחקן ספציפי שעבורו מגייסים כסף?

לא. כלקח מהשנים הקודמות ומתוך רצון להיות שקופים, המועדון לא ידבר על שמות המועמדים לפני שהם יחתמו באופן רשמי למועדון. אנחנו כן מבהירים באופן חד משמעי, שהצוות המקצועי והניהולי נחושים לחזק את הקבוצה בחלון ההעברות הנוכחי באופן משמעותי. מתקיימים מגעים מול מספר שחקנים, בעמדה של חלוץ אך לא רק, מתוך מטרה להחתים שחקנים אשר יעשו את ההבדל. חלון ההעברות הוא תקופה דינמית מאוד ומצב השוק משתנה כל הזמן, לכן המועדון זקוק לתקציב מכובד כדי שיוכל להתנהל בעזרתו בחלון ההעברות.

מדוע הגיוס הפך להיות דבר קבוע?

גיוס הכספים מהאוהדים לא היה דבר אותו חשבו אנשי בתחילה העמותה לקיים על בסיס שנתי (פרט כמובן לחידושי החברות בקיץ). אלא שהמציאות בשטח לימדה אותנו שלמען המטרה שכולנו נמצאים כאן עבורה - שיפור והצלחת הפועל פתח תקוה, דרושים כל הזמן עוד משאבים כלכליים. להפועל פתח תקוה יש תקציב מכובד ביחס לליגה הלאומית, אך השאיפה של כולנו היא ללכת קדימה ולהשתפר כל הזמן, ולכך דרושים עוד כספים.

מה יקרה במידה והכסף שיגויס לא ינוצל?

כאמור, המטרה הברורה היא לחזק את הקבוצה בחלון ההעברות והעבודה בנושא כבר מתקיימת. אם יקרה הבלתי מתוכנן, המועדון מתחייב כי הסכום שיגוייס יעבור לתקציב הקבוצה בחלון ההעברות בקיץ הקרוב.

האם ניתן לקבל זיכוי במס על התרומה?

בהחלט. לפי סעיף 46 אשר תקף לעמותת הכחולה, תרומה של 190 שקלים בשנת מס מקנה זיכוי של 35 אחוזים. כלומר, אם תרמתם 1,000 שקלים לעמותה, תשלמו בפועל 650 שקלים, אך הפועל מקבלת את כל 1,000 השקלים.

האם הגיוס הוא הדרך היחידה של המועדון לגייס כסף כרגע?

חד משמעית לא. הנהלת המועדון וחברי הוועד המנהל מקיימים כל העת, ובעיקר בשבועות האחרונים, פגישות רבות ומגעים עם ספונסרים פוטנציאליים במטרה שיזרימו כספים לקבוצה. המאמצים האלו יימשכו בחודש הקרוב ועד לסיום העונה. בתוך כך, התקציב איתו הקבוצה תוכל להתנהל בחלון ההעברות מושפע מגורמים נוספים - שחרורי שחקנים, הנחיות הבקרה התקציבית וכספים שאמורים להתקבל מגופים שונים.

לטופס התרומה

בגיוס זה גויסו 170,610 ש״ח

סכום תרומה: ש״ח

פרטים לקבלה:

שימו לב - התרומה אינה מקנה זכויות חברות והצבעה בעמותה "הכחולה".
להצטרפות כחבר עמותה - לחצו כאן.
2016-2022 @ כל הזכויות שמורות לעמותת "הכחולה"
לתקנון שימוש באתר